X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Kwatery Barbara i Jan Regiec

Zobacz szczegóły Szkolna 41
34-443 Sromowce Niżne
tel. 18 262 80 27

Do dyspozycji naszych gości oferujemy 2,3,4 osobowe pokoje z łazienkami.

W każdym pokoju znajduje się telewizor z anteną satelitarną oraz radio. Oferujemy również dostęp do aneksu AGD (tj. kuchnia gazowa, garnki, sztućce, talerze itd.).

Na terenie posesji jest możliwość zaparkowania samochodów.

Posiadamy miejsce na około 4 samochody.

W przydomowym ogórdku znajduję się altana na wieczorne spędzanie czasu przy grilu, piaskownica dla dzieci oraz huśtawka dla dzieci i dorosłych.

Na parterze znajduje się pokój 2 osobowy. Do tego pokoju nie ma schodów, co jest wielkim udogodnieniem dla osób starszych czy niepełnosprawnych. W pokoju znajduje się również łazienka oraz aneks AGD.

W pobliżu domu płynie rzeka Dunajec. Z balkonów będziecie mieli państwo okazję zobaczyć jedną z głównych atrakcji tutejszego regionu : Spływ Przełomem Dunajca.

30 metrów od naszego domu znajduje się punkt Szlaku Gotyckiego: XIV w. kościólek pw. św. Katarzyny. Kolejną atrakcją jaką możemy Państwu zaoferować jest kładka rowerowa-piesza umożliwiająca przejście na drugą stronę rzeki.

Znajdując się na prawym brzegu Dunajca jednocześnie będziemy goścmi u naszych południowych sąsiadów, Słowaków. Do kładki od naszego domu mają państwo spacerkiem około 5 minut. Kolejnymi udogodnieniami do spędzania czasu jest możliwość spaceru do Przełomu Dunajca po stronie słowackiej, po drodze do Przełomu możemy odwiedzić zabytkowy klasztor Cystersów tzw. Czerwony Klasztor, z którym związane są różne legendy i postacie takie jak brat Cyprian.

Polecamy Państwu również górskie wędrówki. Godnymi polecenia punktami widokowymi jest wyjście na Trzy Korony i Sokolice, z których słynie tutejszy region.

W nszej miejsowości napewno nie odczują Państwo głodu. W pobliżu naszego domu znajdują się sklepy, restauracje, wypożyczalnie rowerów. Nad brzegami Dunajca można mile spędzać czas opalając się w słońcu czy korzystając z rzeźkiej kąpieli w górskiej rzece.

Od naszej miejscowości w odległości 10 km znajduje się Zespół Elektrowni Wodnych w Niedzicy oraz Zamek Niedzicki tzw. Zamek Spiski, oraz Zamek Dunajec w Czorsztynie. Zupełnie inną formą spędzania swojego czasu są rejsy po Jeziorze Czorsztyńskim statkami, żaglówkami.

Zimą nasz region oferuje Państwu tzw. białe szaleństwo. Wyciągi w Niedzicy, Szcawnicy, Kluszkowcach oraz Słowacji to nie jedyna atrakcja w tej porze roku. Zapraszamy Państwa do nas przez cały rok, oferując przy tym atrakcyjne ceny. 

Serdecznie Zapraszamy...