X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

OŚRODEK NARCIARSKI CZORSZTYN-SKI

Zobacz szczegóły Kamieniarska 30a
34-440 Kluszkowce
tel. (18) 26 50 222

Ośrodek Czorsztyn-ski jest miejscem wymarzonym na spędzenie weekendu poza miastem, urlop rodzinny lub wypad w gronie przyjaciół w góry. Świetna lokalizacja pozwala na pełny relaks z dala od wielkomiejskiego pośpiechu. Piękne otoczenie zachęca do spacerów po górach, kąpieli słonecznych na jeziorem, sportów wodnych i aktywnego wypoczynku. Największą zaletą Czorsztyn-ski jest to, że wszystko znajduje się prakycznie w jednym miejscu: noclegi, gastronomia, atrakcje turystyczne, parkingi, Jezioro Czorsztyńskie, a do innych atrakcji turystycznych np. Szczawnica, Niedzica jest stosunkowo blisko. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie!
 
Do kompleksu Czorsztyn-ski należą:
 
Ośrodek Wypoczynkowy Czorsztyn-ski - nowopowstały, nowoczesny obiekt noclegowym z zapleczem gastronomicznym, który łącznie może przyjąć około 90 gości. 
Bike Park Joy Ride - trasy rowerowe do Down hill'u, Slope Style, Pumped Track, A-line znajdujące się na terenie góry Wdżar oraz cudowne miejsca, gdzie można pojeździć na rowerze górskim sprawdzając zarówno swoją kondycję jak i technikę jazdy. 
Restauracja reginalna - oferujemy dania kuchni regionalnej oraz polskiej, dla grup zorganizowanych proponujemy imprezy, oprawę DJ'a, muzyki góralskiej, przygotowanie ogniska, imprezy integracyjnej. 
Kolej linowa - dzięki której bez wysiłku można dostać się na szczyt góry Wdżar, by podziwiać widoki, doświadczyć anomalii magnetycznej lub oglądnąć jedyne w Polsce stanowisko poproci- rozrzutki brunatnej.
Wąwóz Papieski - ścieżka dydaktyczna, miejsce szczególne z wielu powodów. Po pierwsze została tu odprawiona Msza Święta przez późniejszego Papieża Jana Pawła II, po drugie wiedzie przez andezytowe skały pochodzenia powulkanicznego, a po trzecie jest to stary kamieniołom, w którym można jeszcze podziwiać ślady ciężkiej pracy ludzi. 
Tor saneczkowy - typu Roller Coaster o długości 1000 m, ze średnim nachyleniem zjazdu 12% oraz różnicą poziomów 84 m. 
Park linowy - gwarantuje dawkę adrenaliny dla tych co odważą się na zjazdy tyrolkami, pokonywanie przeszkód na wysokościach lub wspinaczkę na ściance. 
Zatoka wodna - plaża nad Jeziorem Czorsztyńskim z małą gastronomią i wypożyczalnią sprzętu wodnego, boiskiem do siatkówki plażowej, placem zabaw dla dzieci. 
Mini zoo - hodowla zwierząt domowych: krów, koni, drobiu, owiec, kóz. Świetna okazja, by pokazać dzieciom jak wyglądają na żywo zwierzątka.