X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

U Danusi

Zobacz szczegóły Św. Kingi 7
34-450 Krościenko n. Dunajcem
tel. 602 219 716

Noclegi w Kroscienku nad Dunajcem "u Danusi"

 

Oferujemy Panstwu noclegi w pokojach 2,3,4,5,6,7.osobowych, o zroznicowanym standardzie, w bliskiej odleglosci (ok.100m) od centrum Kroscienka nad Dunajcem. Dysponujemy kwaterami z prysznicem i umywalka w pokoju, a takze z lazienkami dla dwóch i trzech pokoi. Dla osób, które lubia przygotowywac samodzielnie posilki mamy wspólna kuchnie oraz pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegolowe informacje mozecie Panstwo uzyskac telefonicznie pod numerem telefonu badz poczta elektroniczna (nr. telefonu i adres e-mailowy znalezc mozna w zakladce "kontakt - ul.sw.Kingi 7" na naszej stronie internetowej noclegikroscienko.pl).

W naszym obiekcie znajduja sie m.in dwa pokoje z aneksami kuchennymi. Kazdy z aneksow kuchennych wyposazony jest w talerze, sztucce, szklanki, naczynia, kuchenke mikrofalowa, czajnik, lodowke hotelowa, zlewozmywak.

JEDNA Z NAJLEPSZYCH LOKALIZACJI W KROSCIENKU n.D, przy szlakach prowadzacych na Trzy Korony i Sokolice a zarazem w centrum Kroscienka nad Dunajcem, okolo 2 minut od przystanku autobusowego.

W poblizu domu znajduje sie silownia na swiezym powietrzu nad rzeka Dunajec.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, mozemy równiez do Panstwa oddzwonic.


Oferujemy pomoc przy zalatwianiu formalnosci na miejscu, lacznie z przygotowaniem dziennych planów wycieczek na terenie PPN i okolic, jak równiez imprez towarzyszaacych tj: ognisk z kapela góralska, wystepów zespolu góralskiego, pieczenie barana lub prosiaka, dyskotek, wycieczek rowerowych, przejazdzek bryczkami, spl?ywu Dunajcem, w zimie: kuligów i dojazdów do wycia?gów narciarskich.