X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje u Janika

Zobacz szczegóły Kościuszki 14
34-436 Maniowy
tel. 692 729 460

Agroturystyka „U Janika” to miejsce usytuowane w pięknym rejonie, otoczonym trzema pasmami górskimi: Gorcami, Pieninami oraz Tatrami.
 

Niepowtarzalny klimat tego miejsca pozwoli Wam zrelaksować się, zapomnieć o codziennych troskach i wypocząć z najbliższymi.


Przygotowaliśmy dla Państwa 19 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi dla par i rodzin. W każdym pokoju znajduje się osobna łazienka, garderoba oraz TV, zapewniamy również możliwość dostawki.


Możemy dla Was przygotować świeże śniadania z lokalnych produktów oraz poczęstujemy domowym napitkiem. Do Waszej dyspozycji mamy między innymi przestronną jadalnię, salę do zabaw oraz ogród z miejscem do grillowania. Będziecie również mogli skorzystać z rowerów, piłek futbolowych, mapek ze szlakami turystycznymi i wiele więcej!


Nieopodal znajdują się średniowieczne zamki w Czorsztynie i Niedzicy, piękny Skansen w Kluszkowcach, wyciąg narciarski „Czorsztyn-Ski”, Jezioro Czorsztyńskie oraz liczne szlaki turystyczne.


Ugościmy Was tak, byście o nas nie zapomnieli!

Czekamy na Was przez cały rok!