X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje Kołpasówka

Zobacz szczegóły Zaskalskie 25
34-460 Jaworki
tel. 510-858-731

Pieniny to bez wątpienia najpiękniejsze góry w Polsce. Wspaniałe widoki, liczne szlaki piesze i rowerowe, spływ tratwą flisacką, pontonami czy kajakami to tylko niektóre atrakcje jak czekają tu na Państwa.

Kwatera Kołpasówka to doskonałe miejsce na wypady w Małe Pieniny latem, a zimą na narty, bo wszystko to znajduje się tuż obok...
 

Naszym gościom oferujemy pokoje z łazienkami, 2-4 osobowe, kuchnię, tv, miejsce na sprzęt narciarski, rowery, na posesji bezpieczne miejsce parkingowe.

Obiekt jest usytuowany z dala od miejskiego zgiełku w miejscowości Jaworki, w pobliżu Wąwozu Homole oraz Rezerwatu Zaskalskie. Jest to idealne miejsce na odpoczynek, a także zimowe szaleństwo!

Do dyspozycji gości jest: kuchnia, lodówka i miejsce do spożywania posiłków, a także możliwość zapalenia grilla.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego - udzielimy szczegółowych informacji! 

 

 

Jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Pienin są bez wątpienia Trzy Korony. Ze szczytu rozprzestrzenia się przepiękna panorama, z jednej strony widać Słowację a z drugiej Polskę, oddzielone krętym Dunajcem. Kolejnym szczytem na który trzeba się wspiąć jest Sokolica. Ciekawym i przyjemnym szlakiem jest szlak do Wąwozu Homole. Poza tym w Pieninach najciekawszymi atrakcjami są: spływ tratwą flisacką przełomem Dunajca, Zamek w Niedzicy, Zamek w Czorsztynie. Najpopularniejszą miejscowością jest Szczawnica, malowniczo położona w dolinie Grajcarek.