X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Domki Góralskie przy Karczmie Szlachtowskiej

Zobacz szczegóły Łemkowska 33
34-460 Szlachtowa
tel. 608-622-263

 

Domki Góralskie przy Karczmie Szlachtowskiej to miejsce, w którym wypoczniesz w gronie najbliższych. Oferujemy noclegi w sezonie letnim od maja do października.

Do dyspozycji gości oddajemy 3 komfortowe drewniane domki 6-cio osobowe. W każdym aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem, łazienka oraz tv. Na zewnątrz znajduje się duży ogród z placem zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla.

 

W naszej ofercie najduje się również dwupokojowy apartament dla 4 osób.

Dodatkowo zapraszamy również na posiłki do Karczmy Szlachtowskiej, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie. Wykonana jest w drewna na wzór tutejszych starych budowli. Dla naszych gości oferujemy rabat. Jednocześnie w karczmie do darmowej dyspozycji gości jest bilard i telebim. Są tutaj dania regionalne, którymi raczyli się nasi przodkowie jak również te, które obecnie goszczą na tutejszych stołach. Obiekt jest dwu piętrowy, na parterze znajduje się karczma natomiast góra funkcjonuje jako klubo-kawiarnia.

 

Jest najbardziej wysuniętą na zachód wsią w Polsce. W pobliżu liczne atrakcje takie jak: spływ Dunajecem tratwą flisacką, rafting (spływ pontonami lub kajakami), Wąwóz Homole, Szczyt Trzech Koron i Sokolicy, w Szczawnicy Promenada - główny deptak, Park Górny i Dolny, zabytkowe budynki kurortowe i wiele innych.

Zapraszamy ! ! !