X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje Gościnne Magdalenka

Zobacz szczegóły Pod Homolami 31A
34-460 Jaworki
tel. 694-329-237

Pokoje Gościnne Magdalenka to obiekt położony w centrum wsi Jaworki nad potokiem Grajcarek. Doskonała lokalizacja sprawia, iż jest świetną bazą wypadową na szlaki spacerowe do rezerwatu Biała i Czarna Woda, w kierunku pasma Radziejowej, Trzech Koron, Popradu, do wejścia do Wąwozu Homole – 150 metrów oraz tyle samo do Muzycznej Owczarni, gdzie przez cały rok odbywają się koncerty światowego formatu.

Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i TV oraz dodatkowo na poddaszu dwa pokoje wykończone drewnem ze wspólną łazienką na korytarzu.

W obiekcie znajduje się wyposażony aneks kuchenny oraz letnia kawiarenka w regionalnym stylu, gdzie można delektować się aromatyczną kawą.

W cenę noclegu wliczone są śniadania skomponowane z regionalnych i ekologicznych wyrobów, posiadamy również bogatą ofertę dla wegan.

Na posesji do dyspozycji jest duży bezpłatny parking, a obok pod starym dębem kamienne zejście do czystego górskiego potoku.

Tuż za domem znajduje się drewniany stół z ławkami oraz huśtawka, gdzie w ciszy i spokoju przy szumie płynącej wody mogą się Państwo zrelaksować i odpocząć.

Organizujemy piesze i autokarowe wycieczki do pobliskich atrakcji. Animacje dla dorosłych i dla dzieci.