X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje Nad Czarną Wodą

Zobacz szczegóły Czarna Woda 56
34-460 Jaworki
tel. 502-608-449

 

Pokoje Nad Czarną Wodą to miejsce którego szukasz! Zapraszamy na wypady weekendowe, letni i zimowy wypoczynek blisko Szczawnicy. Nasz obiekt położony jest w malowniczej dolinie Jaworek - Czarna Woda, w otoczeniu zieleni i drzew, z dala od wielkomiejsckiego zgiełku, zalewdwie 6 km od centrum Uzdrowiska Szczawnica.

 

 

Oferujemy Państwu 30 miejsc noclegowych, w nowocześnie urządzonych pokojach 2, 3, i 4 osobowych. W każdym pokoju łazienka, balkon oraz TV.

Do dyspozycji gości kompletnie wyposażony aneks kuchenny (m. in. lodówka, kuchenka), salon z kominkiem. Możliwość skorzystania z radiowego dostępu do internetu WiFi. Na posesji znajduje się miejsce parkingowe, plac zabaw, miejsce na ognisko i grilla.

Jaworki to doskonały punkt wypadowy do pieszych wycieczek:

- Radziejowa,
- Wysoka,
- Obidza,
- Prehyba,
- Trzy Korony,
- Sokolica,
- Palenica
.

Polecane i często uczęszczane miejsca na rodzinne spacery to:

- Wąwóz Homole,
- Rezerwat Biała Woda,
- Rezerwat Wysokie Skałki,

- Rezerwat Zaskalskie - Bodnarówka,
- Czerwony Klasztor.

Miłośnicy dwóch kółek też będą mieli sporo do jazdy, gdyż w okolicy znajduje się ok. 100 km tras rowerowych. W pobliżu są także stadniny koni, dzięki czemu możemy konno podziwiać piękne górskie krajobrazy.

W pobliżu Naszego obiektu znajduje się regionalna karczma "Bacówka", sklepy spożywcze a także punkty gastronomiczne.

Jaworki są częścią Szczawnicy, oddalone od centrum uzdrowiska o kilka kilometrów, położonie na styku dwóch pasm górskich (Pasmo Radziejowej i Małe Pieniny) powoduje że, w Jaworkach zbiegają się cztery duże potoki, rzeźbiące niezwykle malownicze doliny. Nasłynniejszą z nich jest dolina na potoku Kamionka, tworząca wspaniały wąwóz Homole. Potok Biała Woda tworzy równie wspaniały przełom przez Smolegowe Skały.