X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

U Grażyny

Zobacz szczegóły Kościuszki 1
34-436 Maniowy
tel. (18) 275 07 77

Nasz dom położony jest w przepięknej górskiej miejscowości Maniowy leżącej na południowych stokach Gorców w obrębie Podhala. Zachęcamy do odwiedzenia naszej miejscowości, która jest świetną bazą wypadową w Gorce oraz Pieniny! Tu czeka na was mnóstwo szlaków turystycznych, które gwarantują wielu wrażeń a przy tym nie są tak zatłoczone.....  

Przez cały rok oddajemy do Państwa dyspozycji 5 wygodnych pokoi gościnnych zapewniających 18 miejsc noclegowych. W każdym pokoju znajduje się łóżko, stolik, krzesła, szafki nocne, telewizor, wieszak na ubrania oraz krzesła .

Oferujemy:

- parking (parking w cenie),

- grill,

- udogodnienia dla rodzin z dziećmi (plac zabaw).

Na terenie gospodarstwa są akceptowane zwierzęta.

Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00.

zamieszkuje około 2 tys. mieszkańców. Wieś znajduje się na pograniczu Gorców oraz Pienin. W jej sąsiedztwie rozciągają się jeziora i lasy obfitujące w jagody i grzyby. Warto udać się na wieże widokową w Paśmie Lubania (1211 m.n.p.m.), z której są niesamowite widoki na Gorce, Pieniny, Tatry oraz Kotlinę Nowotarską. Jest to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można podziwiać aż 4 parki narodowe tj. Babiogórski Park Narodowy, Tatrzański Park Narodowy, Pieniński Park Narodowy oraz Gorczański Park Narodowy.