X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Willa u Michała

Zobacz szczegóły Zamkowa 13
34-441 Niedzica
tel. 603 610 053

 

Możesz liczyć na miłe, serdeczne przyjęcie, piękne widoki, bliskość szlaków turystycznych, w tym na Trzy Korony oraz niezapomniane wrażenia. Czyste powietrze, piękna okolica, bogactwo przyrody, mnogość architektury zabytkowej oraz nasza gościnność zapewnią Państwu wspaniały pobyt oraz niezapomniane chwile, których nie przekreślą nawet najbardziej pochmurne dni.

W trosce o Państwa wygodę pokoje urządziliśmy w ciepłych barwach.

Zadbaliśmy także o dodatki, dzięki którym pokoje są bardziej przytulne, a Państwo możecie poczuć się jak w domu. Większość pokoi została wyposażona w tarasy lub balkony z wygodnymi miejscami do siedzenia.

Goście naszej willi mają możliwość skorzystania z funkcjonalnego aneksu kuchennego wyposażonego w kuchenkę gazową, lodówki oraz niezbędne naczynia umożliwiające samodzielne przygotowanie posiłków.

Jednocześnie w pobliżu znajduje się wiele obiektów gastronomicznych oferujących szeroką gamę posiłków, w tym kuchni regionalnej.

Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się zadaszone miejsce biesiadne oraz zadaszone miejsce na ognisko. A wszystko to otoczone uspokajającą zielenią drzew, szumem wiatru i ćwierkaniem ptaków.